Wspólnota Leśna Uprawnionych 8 Wsi w Witowie
ODWOŁANIE „ŚWIĘTA LASU"

W  związku z intensywnymi opadami deszczu w ostatnim czasie, teren przeznaczony na organizację Watry  Tatrzańskiej na Siwej Polanie jest bardzo podmokły, dlatego wspólnota  Leśna  Uprawnionych 8 Wsi w Witowie zmuszona jest do odwołania imprezy, która miała odbyć się 15 sierpnia 2019r. na Siwej Polanie.

                        Z powodu odwołania imprezy Wspólnota 8 wsi bardzo przeprasza

zobacz więcej

Watra Tatrzańska 2019 - "Święto Lasu"

Wspólnota  Leśna  Uprawnionych  8  wsi  w  Witowie,  Tatrzański  Park  Narodowy, Nadleśnictwo  Nowy  Targ,  Gminny  Ośrodek Kultury  Regionalnej w Kościelisku oraz Tatrzańska  Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury serdecznie zapraszają   wszystkich  na   Watrę  Tatrzańską  -  „ŚWIĘTO  LASU” organizowane   w  ramach  Tatrzańskich  Wici w Dolinie Chochołowskiej na Siwej Polanie.

Impreza  odbędzie  się   15  sierpnia  2019 r.  (czwartek) a  rozpoczęcie  planowane  jest  na  godzinę  15.00.

zobacz więcej

Spotkanie w sprawie sprzedaży drewna

Spotkanie w celu wyłonienia nabywcy i ustalenia szczegółów odbędzie się we wtorek 6 sierpnia 2019r. o godz. 19 w biurze Współnoty Leśnej w Witowie.
/zobacz szczegóły/

zobacz więcej

Watra Tatrzańska - „ŚWIĘTO LASU”

Wspólnota  Leśna  Uprawnionych  8  wsi  w  Witowie,  Tatrzański  Park  Narodowy, Nadleśnictwo  Nowy  Targ,  Gminny  Ośrodek Kultury  Regionalnej w Kościelisku oraz tatrzańska  Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury serdecznie zapraszają   wszystkich  na   Watrę  Tatrzańską  -  „ŚWIĘTO  LASU” organizowane   w  ramach  Tatrzańskich  Wici w Dolinie Chochołowskiej na Siwej Polanie.

zobacz więcej

Projekt zmiany statutu

Przedstawiamy obecny oraz projekt zmiany statutu Wspólnoty Leśnej Uprawnionych 8 Wsi nad którym trwają prace.

zobacz więcej

Uruchomienie nowej strony

Przedstawiamy Państwu nową wersję strony internetowej Wspólnoty Leśnej Uprawnionych 8 Wsi.

 

zobacz więcej